0 212 434 00 62

Sosyal Medyada Biz}

Ehil Halıdan Kampanya
İnternetten Sipraişlere % 20'lere Varan İndirimler Bu Fırsatı Kaçırmayın
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

Ehil Halıcılık
Ehil Halıcılık
Hakkımızda

Ehil Halıcılık ilk olarak 2012 yılında İstanbul da ticari faaliyetine başlamıştır. Sıcak zemin malzemeleri konusunda biriktirmiş olduğu tecrübelerini mekâna göre ürün felsefesiyle tüketiciye aktarmak üzere geleneklerine bağlı aynı zamanda yeniliklere sonuna kadar açık şekilde ticari hayatına temkinli ama karalı adımlarla devam etmektedir.

Çağdaş yönetim yapısı, yenilikçi çalışan kadrosuyla, sektörünün yeni ve ilkeli firmalarından olan Ehil Halıcılık, kaliteli ürünleri ve nitelikli kadrosuyla birçok başarıya imza atmıştır.

Ehil Halıcılık olarak hizmetlerimizi ihtiyaç ve beklentiler doğrultusunda kaliteli, yumuşak dokusu, sağlam yapısı ve görsel anlamda beğeni sağlayacak sıcak zemin malzemeleriyle yüksek teknolojinin sunduğu tüm imkânları kullanarak hızlı, güvenilir ve maksimum memnuniyet çerçevesinde yürütmekteyiz.

Çeşitli desen ve kalitelerde cami halısı döşemelerini isteğe bağlı olarak profesyonel döşeme ekibimiz ile ürünlerin sevk edilmesi, yerleştirilmesi ve kenar overloklarının titiz bir şekilde yapılması ve halıların altına keçe döşenmesi konusunda da hizmet vermekteyiz.

Misyon – Vizyon

      Ehil Halıcılık sektöründeki başarılı bir konuma yükselmek ve marka değerini korumak adına sağlam ve dinamik yapısıyla faaliyetlerini sürdürecektir. Türkiye’nin ve sektörün gelişmesine katkıda bulunmak, kendi alanında sürekli ilerleyen bir organizasyon olmak için yenilik üretmeye, yorulmadan çalışmaya devam edecektir.